Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Oľga Kropelová Kro Rozvrh
Riaditeľka
olga.kropelova@post.sk
 
 
Mgr. Martina Ráciková Rac Rozvrh
Zástupkyňa
Zástupca v triede: I.AO
Zástupca v triede: I.EMD
Zástupca v triede: I.ETSZ
Zástupca v triede: I.extMO
Zástupca v triede: II.AO
Zástupca v triede: II.EMD
Zástupca v triede: II.EXTAO
Zástupca v triede: II.EXTEM
Zástupca v triede: II.EXTMO
Zástupca v triede: II.MSZ
Zástupca v triede: II.NŠS
Zástupca v triede: III.AO
Zástupca v triede: III.EMD
Zástupca v triede: III.EMD2
Zástupca v triede: III.EXT
Zástupca v triede: III.EXTao
Zástupca v triede: III.EXTem
Zástupca v triede: III.EXTmo
Zástupca v triede: IV.ETSZ
racikova.martina@zupa-tt.sk
 
 
Ing. Ján Záfer Zaf Rozvrh
Zástupca
zafer@soushlo.edu.sk
 
 
Ing. Melichar Csóka Csó Rozvrh
Triedny učiteľ: III.AO
Triedny učiteľ: III.EXT
Triedny učiteľ: III.EXTao
Triedny učiteľ: III.EXTem
Triedny učiteľ: III.EXTmo
melichar.csoka@gmail.com
 
 
Ing. Melichar Csóka Csó Rozvrh
Majster
melichar.csoka@gmail.com
 
 
Mgr. Pavel Demeš Dem Rozvrh
Učiteľ
pavoldemeshc@gmail.com
 
 
Ing. Adriana Demešová Dea Rozvrh
Triedna učiteľka: II.EXTAO
Triedna učiteľka: II.EXTEM
Triedna učiteľka: II.NŠS
adriana.demesova@gmail.com
 
 
Ing. Miloš Farkaš Far Rozvrh
Učiteľ
milos.farkas.edu@gmail.com
 
 
Doc. Juraj Hladký, PhD. Hla Rozvrh
Učiteľ
jurhladky@gmail.com
 
 
Mgr. Lucia Chochlíková Cho Rozvrh
Triedna učiteľka: I.ETSZ
Triedna učiteľka: II.MSZ
lucasia@centrum.sk
 
 
Róbert Kadlečík Kadl Majster
 
 
Ing. Peter Kašák Kaš Rozvrh
Majster
kasakpeter@azet.sk
 
 
Ing. Peter Kašák Kaš Majster
kasakpeter@azet.sk
 
 
Mgr. Martin Krupa Kru Rozvrh
Triedny učiteľ: I.AO
Triedny učiteľ: I.extMO
Triedny učiteľ: II.AO
Triedny učiteľ: II.EXTMO
martinkrupa92@gmail.com
 
 
Bc. Ľudovít Lacko Lac Rozvrh
Majster
ludovit.lacko@gmail.com
 
 
Ing. Anton Lietava Liet Rozvrh
Učiteľ
anton.lietava@gmail.com
 
 
Ing. Anton Lietava Lie Rozvrh
Triedny učiteľ: I.EMD
Triedny učiteľ: II.EMD
Triedny učiteľ: III.EMD
Triedny učiteľ: III.EMD2
anton.lietava@gmail.com
 
 
Mgr. Rastislav Margetíny Mar Rozvrh
Majster
margetyr@azet.sk
 
 
Mgr. Rastislav Margetíny Mar Majster
margetyr@azet.sk
 
 
Mgr. Zuzana Svobodová Svo Rozvrh
Učiteľka
zuzana.svobodova@hotmail.com
 
 
Ing. Beáta Turzová Tur Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.ETSZ
beataturzovahc@gmail.com
 
 
Štefan Vančo Van Rozvrh
Majster
vancostefan@zoznam.sk

© aScAgenda 2021.0.1275 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 28.06.2021

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola technická
    Františka Lipku 2422/5,
    920 01 Hlohovec

    Email:
    sosthc@zupa-tt.sk
  • Riaditeľ školy:
    033/7320620, kl. 200
    033/7331221

    Sekretariát:
    033/7320620 kl. 201

    Zástupca riaditeľa pre teoretické vyuč.:
    033/7320620, kl. 204

    Zástupca riaditeľa pre praktické vyuč.:
    033/7320620, kl. 202

    Ekonomické oddelenie:
    033/7320620, kl. 203
    033/7320620, kl. 243

    Kuchyňa:
    0910403210

    Vrátnica:
    033/7320873

    Fakturačné údaje:
    Banka: Štátna pokladnica
    Číslo účtu: SK8981800000007000495463
    IČO: 17050324
    DIČ: SK 2021268535

Fotogaléria